• Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00 - 17.30 w soboty 9.00 do 13.00 Zapraszamy

Kontakt

Google Maps Multiple Markers
  • Cemarol Sp. z o.o.

    ul. Główna 89
    76-251 Kobylnica 
     
    Dział sprzedaży maszyn 
     
    Marek Gierszewski 
    +48 784 022 701
     m.gierszewski@cemarol.pl
     
    Adam Popiel
    +48 784 022 703
     a.popiel@cemarol.pl
     
    Serwis
    Małgorzata Bijok
    +48 663 429 286
     m.bijok@cemarol.pl
    Sprzedaż internetowa części zamiennych 
    Wały i osłony PTO 
     
    Wojciech Szkik-Jarmułowicz
    +48 531 426 476
    w.szkik-jarmulowicz@cemarol.pl
     
    Dział części zamiennych
     
    Iwona Biełanowicz
    +48 694 456 550
    i.bielanowicz@cemarol.pl
     
    Bartłomiej Pieniak
    +48 728 321 592
    b.pieniak@cemarol.pl
     
     
     
  •  

     

    Oddział w Bytowie

    ul. Drzymały 26a
    77-100 Bytów
     
    Dział sprzedaży maszyn
     
     Piotr Bijok
    +48 535 532 781
     p.bijok@cemarol.pl
     

     

  • Oddział w Luzinie

    ul. Wilczka 49a 
    84-242 Luzino
     
    Sprzedaż maszyn
     
    Waldemar Kortals
    +48 536 200 305
    w.kortals@cemarol.pl
     
    Sprzedaż części zamiennych
     
    Eugeniusz Płachta
    +48 537 950 490
    e.plachta@cemarol.pl 537 95950 0 490
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

  • Oddział w Grabiny Zameczek

    ul. Grabowa 1

    83-022 Grabiny Zameczek

    tel. 58 682 86 97

    Jarosław Sperlich

    +48 663-429-094

    j.sperlich@cemarol.pl