Maszyny rolnicze, ciągniki, części zamienne, serwis
Cemarol na Facebook
Cemarol na Google+
Nowa zakładka "Maszyny i ciągniki używane" sprawdź oferty !   W oddziale w Bytowie znajdziesz również ofertę z nawozami !

Odwiedziło nas 19168 osób

Cemarol Sp. z o.o.

Ul. Główna 89

76-251 Kobylnica 


Dział sprzedaży maszyn 


Stanisław Popiel

+48 694 456 548

 s.popiel@cemarol.pl


Marek Gierszewski 

+48 784 022 701

 m.gierszewski@cemarol.pl


Adam Popiel

+48 784 022 703

 a.popiel@cemarol.pl


 Mariusz Wiśnik

+48 605 333 689

 m.wisnik@cemarol.pl


 Krzysztof Godwin

+48 531 531 408

 k.godwin@cemarol.pl


Sprzedaż internetowa części zamiennych 

Wały i osłony PTO 


Wojciech Szkik-Jarmułowicz

+48 531 426 476

w.szkik-jarmulowicz@cemarol.pl


Dział części zamiennych


Krzysztof Pilawka

+48 692 457 059

k.pilawka@cemarol.pl


Iwona Biełanowicz

+48 694 456 550

i.bielanowicz@cemarol.pl


Aleksander Wojciechowski

+48 784 022 700

a.wojciechowski@cemarol.pl


Bartłomiej Pieniak

+48 728 321 592

b.pieniak@cemarol.pl


Oddział w Bytowie

Ul. Drzymały 26a

77-100 Bytów 


Dział sprzedaży maszyn


 Piotr Bijok

+48 535 532 781

p.bijok@cemarol.pl


Dział części zamiennych, nawozy


Daniel Harahuc 

+48  531 511 048 

 p.bijok@cemarol.pl


Serwis


Marcin Boryła

+48 728 321 590

m.boryla@cemarol.pl


Małgorzata Bijok

+48 663 429 286

m.bijok@cemarol.pl


Witamy na naszej stronie

1_cemarol.png

Cemarol Sp. z o.o. istnieje od 2004 roku, zajmuję się sprzedażą ciągników,maszyn oraz części rolniczych.

Od roku 2010 nieprzerwanie jesteśmy generalnym dystrybutorem na Polskę osłon stożkowych firmy Meccanoplast, wałów przekaźnika mocy Eurocardan oraz przekładni kątowych firmy GB.

W roku 2013 rozwinęliśmy firmę o oddział mieszczący się w Bytowie. W tym roku również Nasza Firma została „Mistrzem AgroLigi” w kategorii firma w województwie pomorskim. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich firm jak: Valtra, John Deere, Kuhn, Avant, Samasz, Pronar, Metalfach,  Joskin, Cat, Schaffer, Junkkari. W naszej siedzibie w Kobylnicy sprawujemy serwis maszyn i ciągników rolniczych. 


.

.



21.JPG IMG_6770.JPG 12.JPG

14.JPG 11.JPG AGROLIGA_2014_066.JPG


.

Agroliga 2014 - wręczenie nagrody


 .

WIELKA WYPRZEDAŻ MASZYN Z PLACU  ROCZNIKI 2011 2012 2013

.

DSCF3373.JPG DSCF3375.JPG



.

sklep_na_www.jpg


.

Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego z częściami do ciągników i maszyn rolniczych.

WWW.CEMAROL.PL 

.



 .

Siemens_Finance_150x92.jpgpobrane.jpgpobrane__1_.jpglogo_cat_fin.jpg

.

Potrzebujesz finansowania ? Zapraszam do zakładki Finansowanie maszyn i ciągników rolniczych. W tej zakładce mają Państwo opisane jak wygląda finansowanie poszczególnych firm, z którymi współpracujemy.