Maszyny rolnicze, ciągniki, części zamienne, serwis
Cemarol
Cemarol na Facebook
Cemarol na Google+
Nowa zakładka "Maszyny i ciągniki używane" sprawdź oferty !   W oddziale w Bytowie znajdziesz również ofertę z nawozami !

Odwiedziło nas 3421 osób



Dane firmy

cemarollogo.jpg

Cemarol Sp. z o.o.

ul. Główna 89

76-251 Kobylnica

Dział sprzedaży maszyn

Marek Gierszewski

+48 784 022 701

m.gierszewski@cemarol.pl

Stanisław Popiel

+48 694 456 548

s.popiel@cemarol.pl

Dział sprzedaży maszyn używanych


Krzysztof Godwin

Maszyny używane

k.godwin@cemarol.pl

+48  531 531 408


Dział sprzedaży części zamiennych

Krzysztof Pilawka

+48 692 457 059

k.pilawka@cemarol.pl

Iwona Biełanowicz

+48 694 456 550

i.bielanowicz@cemarol.pl

Aleksander Wojciechowski

+48 784 022 700
a.wojciechowski@cemarol.pl


Bartłomiej Pieniak

+48 728 321 592

b.pieniak@cemarol.pl


Sprzedaż internetowa


Wojciech Szkik-Jarmułowicz 

+48 531-426-476

w.szkik-jarmulowicz@cemarol.pl


cemarollogo.jpg

Oddział w Bytowie

ul. Drzymały 26a

77-100 Bytów

Dział sprzedaży maszyn

Piotr Bijok - oddział Bytów

+48 535 532 781

p.bijok@cemarol.pl


Dział sprzedaży części zamiennych


Daniel Harahuc

+48  531 511 048 

d.harahuc@cemarol.pl

Sprzedaż nawozów 

+48  531 511 048 


Przedstawiciele mobilni


Mariusz Pankiewicz

- przedstawiciel na terenie

woj. zachodniopomorskiego

+48 663 429 286 

m.pankiewicz@cemarol.pl


Piotr Burda

 - przedstawiciel na terenie powiatów: Bytowski,

Kościerzyński, Chojnicki, Człuchowski

+48 663 429 338 

p.burda@cemarol.pl

Serwis

Marcin Boryła

+48 728 321 590

m.boryla@cemarol.pl


Bartłomiej Pieniak

+48 728 321 592 

b.pieniak@cemarol.pl

Oferty specjalne