• Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 08:00- 16.00 w soboty 9.00 do 13.00 Zapraszamy

KX027-4 GL HI

KUBOTA KX027-4 GL Hi                       Dane Techniczne:

  • Silnik: KUBOTA V1505-E4 Diesel
  • Pojemność silnika: 1498 cm3
  • Moc: 24,4 KM / 17,5 kW
  • Przepływ: 47,3 + 18 l/min
  • Głębokość kopania: 2740 mm
  • Wysokość unoszenia: 4410 mm
  • Siła kopiąca łyżki: 22,1 kN
  • Szerokość: 1400 mm
  • Wysokość: 2420 mm
  • Waga: 2590 kg

Trudnym zadaniom w ograniczonej przestrzeni najlepiej sprosta nowy model KX027-4 HI. To kompaktowa koparka, w której łatwo jest zająć i opuścić miejsce dla operatora, a która dzięki ogromnej mocy i doskonałym osiągom umożliwia łatwe i sprawne wykonywanie głębokich wykopów. Dzięki największej kabinie w tej klasie jest również niezwykle wygodna, nawet podczas całodniowej pracy. Teraz do wyboru są aż dwa modele: model standardowy, który doskonale sprawdzi się w ogólnych pracach związanych z kopaniem. Moc i wydajność zamknięte w kompaktowej koparce z największą kabiną w swojej klasie. Model HI spec. posiada również obwód AUX z proporcjonalną regulacją przepływu oraz funkcję automatycznej zmiany biegów, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wszechstronny i wydajny.

 

Minikoparkę Kubota KX-027-4 HI wyróżnia:  

 

Moc:
Wyłącznie rozmiary koparki KX027-4 HI są kompaktowe. Wytrzymała konstrukcja silnika Kubota, potężna siła kopania oraz jednoczesna praca wysięgnika, ramienia, łyżki i obrotnicy to tylko niektóre elementy składające się na niezwykłe jak na rozmiary maszyny osiągi modelu KX027-4 HI. Mocne i dobrze wyważone ramię oraz łyżka pozwalają operatorowi kopać szybko, głęboko i sprawniej niż do tej pory nawet w najtrudniejszych warunkach. To rozwiązanie łączące dużą moc z doskonałą stabilnością.  

 

Silnik:
Koparka KX027-4 HI jest napędzana mocnym 4-cylindrowym silnikiem Kubota. Mimo że zaprojektowano go z myślą o maksymalnej mocy podczas kopania i podnoszenia, zadbano także o ograniczenie hałasu i drgań, spełniając wszystkie bieżące normy dotyczące emisji spalin.  

 

Obwód AUX z proporcjonalną regulacją przepływu:
Przełączniki obsługiwane kciukiem umożliwiają szybką i łatwą proporcjonalną regulację przepływu w obwodach AUX1 i AUX2.

Automatyczna zmiana biegów:
Układ automatycznej zmiany biegów pozwala na automatyczną zmianę biegów z wysokich na niskie w zależności od mocy trakcyjnej oraz terenu. Zapewnia to większą płynność pracy podczas spychania i skręcania.  

 

Doskonała widoczność:
Kabina koparki KX027-4 HI zapewnia szerokie pole widzenia, dzięki czemu operator ma lepszą orientację w otoczeniu i może pracować wydajniej i bezpieczniej. Dodatkowa widoczność z przodu i z tyłu ułatwia wykonywanie precyzyjnych zadań w ciasnych przestrzeniach i minimalizuje zagrożenie dla ludzi i mienia. Operator ma szersze pole widzenia i może lepiej skoncentrować się na zadaniu.  

 

Kabina i panel cyfrowy:
Zajmij miejsce w największej w tej klasie kabinie tworzącej wygodną, komfortową i wydajną przestrzeń do nawet wielogodzinnej pracy. Szeroka kabina koparki KX027-4 HI posiada wszystkie funkcje i udogodnienia, których operator potrzebuje, aby całodniowa praca była komfortowa i odprężająca, w tym doskonałą widoczność, łatwo otwierane przednie okno przesuwne, wygodny regulowany fotel z amortyzacją i nowy intuicyjny panel zamontowany z przodu w celu poprawy widoczności.  

 

Obsługa i bezpieczeństwo:
Dzięki bardzo wysokim poziomom bezpieczeństwa i wytrzymałości minikoparka KX027-4 HI pozwala pracować ze spokojną głową. Ponadto firma Kubota uprościła przeprowadzanie przeglądów i napraw, ułatwiając dostęp do najważniejszych podzespołów. Wszystkie przewody i siłowniki zostały rozmieszczone w sposób minimalizujący ryzyko ich uszkodzenia w trakcie pracy w trudnych warunkach.

 

Wyposażenie standardowe:
Szybkozłącze mechaniczne
Fabryczny immobilizer – system Anti Theft
Światła robocze: 2x na kabinie, 1x na ramieniu

Kabina zamykana - ogrzewana - wentylowana 

 

Możliwe wyposażenia dodatkowe:
Łyżka kopiąca o szerokościach: 300mm, 400mm, 500 mm, 600mm

Łyżka skarpowa sztywna lub hydrauliczna o szerokości 1200mm
Głowica wychylna np. Powertilt

Głowica obrotowa np. Rototilt

Wiertnica

Młot hydrauliczny

Chwytaki np. do: elementów betonowych, stalowych, plastikowych, drewnianych

Zagęszczarki

Łyżki przesiewające